top of page
Szukaj
  • kamilakurkowska

O tym, dlaczego blog

Dzień dobry,


Dlaczego blog?

W lipcu przeprowadziłam ankietę, kierowaną głównie do adwokatek i radczyń prawnych z całej Polski. Pytałam jakie są ich największe wyzwania, jak wyglądałby ich świat idealny, a także jakie tematy są dla nich interesujące. Postanowiłam podzielić się z Tobą wnioskami z tej ankiety, a także z moich obserwacji i doświadczeń z pracy z prawniczkami. Zauważyłam, że wyzwania prawniczek powtarzają się. Myślę, że to ważne, abyś wiedziała, że wiele adwokatek i radczyń prawnych ma wyzwania podobne do Twoich. Zależy mi, żebyś nie czuła się osamotniona.


Czego możesz się spodziewać?

W ciągu najbliższych kilku tygodni będę publikować moje wnioski z ankiety, na którą odpowiedziało ponad 210 prawniczek. Newsletter będę wysyłać co 1-2 tygodnie.

Każdy wpis na blog będzie się składał z dwóch elementów. W pierwszej części poznasz historię prawniczki. Być może w jej historii znajdziesz podobieństwa do Twojej sytuacji. Z branżą prawniczą pracuję już prawie 10 lat, od 3 lat realizuję z sukcesem program mentoringowy w Fundacji Women in Law, a od 2 lat prowadzę zajęcia dla prawniczek i prawników na Uniwersytecie SWPS.Czy te historie są prawdziwe?

Każda z opisanych sytuacji wydarzyła się naprawdę. To historie moich klientek mentoringowych, znajomych prawniczek albo respondentek ankiety. Kluczowe dane są zmienione, ale sytuacja jest prawdziwa.

W drugiej części podzielę się z Tobą moim komentarzem, a także wskażę możliwe rozwiązania lub co możesz zrobić w danej sytuacji.


Niektóre wpisy na bloga będą miały trochę inną strukturę, ale o tym wkrótce 😉


Chcesz, żeby żaden wpis na blogu Cię nie ominął?Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do działania!


Kamila


62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
Post: Blog2_Post
bottom of page