top of page
IMG_0273.jpg

Opinie

Co mówią o mnie prawniczki?

Opinie: Opinie
zdj cie_Teresa Nowicka.webp

"Kamila jest bardzo dobrym mentorem - w ramach sesji bardzo dobrze słucha kontekstowo, zadaje pytania, które skłaniają do refleksji i stanięcia w prawdzie - czy się chce, czy nie chce ;).  Bardzo szybko i trafnie identyfikuje niewspierające przekonania, postawy, schematy myślenia - dzięki temu łatwo znaleźć rozwiązania, podejść inaczej do zagadnienia. Pracując z Kamilą, czuje się wsparcie, dobrą energię optymistki, natchnienie do zmian. Polecam Kamilę!"

Teresa Nowicka


Radca prawny, doradca podatkowy, Partner w KBiW Tax Nowicka i Wspólnicy

WhatsApp Image 2022-07-19 at 12.03.55.jpeg

"Powiedzieć, że Kamila Kurkowska to kobieta-orkiestra, to jak nic nie powiedzieć! Miałyśmy
okazję spotykać się przy realizacji różnych projektów (szkolenia zawodowe, mentoring,
studia podyplomowe) i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu,
wiedzy i zaangażowania, którymi Kamila się kieruje. Z czystym sumieniem mogę polecić
współpracę z Kamilą na każdej płaszczyźnie! Dla potwierdzenia tego powiem tylko, że to
właśnie pod wpływem Kamili podjęłam decyzję o zmianie mojej dotychczasowej ścieżki
zawodowej, odnajdując swoją nową pasję! I to była jedna z najlepszych decyzji jakie w życiu
podjęłam!"

Karolina Wilamowska


Adwokat, Partner Zarządzający WASP Wilamowscy Adwokaci

R&W-34_edited.jpg

"Kamila pomogła mi przejść przez ciemne czasy pandemii. Dzięki jej radom wstrzymałam się z podejmowaniem pochopnych decyzji zawodowych, na pierwszy rzut oka świetnych. Czasami do sukcesu potrzeba więcej cierpliwości niż nam się wydaje. Kamila ma nie tylko doświadczenie w pracy z prawnikami, ale też doskonale rozumie zasady, jakimi ten biznes się rządzi, wie co w danym czasie dzieje się w branży, zdaje sobie też sprawę z ograniczeń polskiego rynku, przy czym cały czas ma szeroką perspektywę (czasową i geograficzną). To w tej chwili osobowość i kreatorka branży prawniczej."

Marta Żukowska


Radca prawny

wizerunekprofesjonalistypl-BSWW-Katarzyna-Okonek-46-Edit-2-480x450_edited.jpg

"Kamila jest uosobieniem profesjonalizmu! Patrzy na świat przez pryzmat możliwości, a nie ograniczeń. Jej drugie imię to kreatywność – zawsze pełna pomysłów, szuka konstruktywnych rozwiązań najtrudniejszych sytuacji. Zaangażowana we wszystko co robi. A do tego świetny słuchacz o niesamowitej osobowości. Praca z Kamilą to prawdziwa przyjemność."

Katarzyna Okonek


Radca prawny

image0_edited.jpg

"Kamila posiada niezwykłą umiejętność przekonywania prawniczek do podjęcia trudu zmiany otaczającej rzeczywistości i siebie samych, tak aby być lepiej zrozumianą przez swoich klientów i opinie publiczną. Wsparcie Kamili, ma zawsze charakter holistyczny - zmiany optyki możesz spodziewać się w różnych dziedzinach Twojego życia. Serdecznie polecam!"

dr Katarzyna Gajowiczek - Pruszyńska

Adwokatka, Wicedziekan ORA Warszawa

„Konsultacja z Kamilą była dla mnie niezwykle wartościowa - otrzymałam nie tylko skrupulatną analizę tematu, z którym się do niej zwróciłam. 

Dostałam również odpowiedzi na pytania, których, choć powinnam, nie zadałam. 

Duża wiedza i znajomość branży prawniczej, a także otwartość, umiejętność słuchania, formułowania swoich myśli i konfrontowania ich z przekonaniami rozmówczyni sprawia, że Kamila jest świetną doradczynię biznesową i mentorką.”

Anna Orłowska

Radca prawny, Oczkowski i Partnerzy

Ania_edited.jpg
bottom of page